Oddawanie czci diabłu, satanizm, praktykowanie czarów, okultyzmu, czarnej magii, spirytyzmu, astrologii, czytanie horoskopów, używanie wahadełka i talizmanów na szczęście, uciekanie się do ezoteryki, bioenergoterapii i sił kosmicznych, niosą ze sobą daleko idące negatywne konsekwencje i skutki. W wielu rodzinach takie zakazane praktyki skutkowały rozpadem małżeństwa, kłótniami, samobójstwami, poronieniami a także niepłodnością lub innymi chorobami fizycznymi lub psychicznymi.

Historia i zarazem świadectwo, które przedstawię, dotyczy skutków bycia u wróżki, które zostały pokonane mocą Sakramentów Świętych.

31/03/2017 otrzymałem poprzez SMS taką oto prośbę:

Szczęść Boże, mam na imię Katarzyna, jestem w 27 tygodniu ciąży. Na zwykłej wizycie kontrolnej lekarz uznał, że waga dziecka jest zdecydowanie za niska i skierował mnie do szpitala. Tutaj zaś znaleźli na łożysku jakby jakąś torbiel, która zabiera pokarm dziecku. Lekarze na razie nic nie mówią, jedynie co, że maleństwo jest takie małe (600 g) i delikatne, że może w każdej chwili umrzeć.

Sytuacja była nagląca, dlatego tego samego dnia po otrzymaniu wiadomości zadzwoniłem do tej kobiety, aby z nią porozmawiać.

Rozpoczęliśmy wywiad którego celem jest to, aby osoba nazwała swój problem (chorobę, dolegliwość, ból) oraz spróbowała określić przyczyny tego problemu. Jest to ważne w kontekście właściwego sprecyzowania intencji. Przekonałem się, że czas poświęcony na rozmowę już w pewnym sensie jest czasem uzdrowienia i pomaga, aby osoba prosząca otwarła się na modlitwę i działanie Boże.

Zapytałem zatem: czego Pani ode mnie oczekuje? Odpowiedziała, że modlitwy o uzdrowienie i uratowanie tego dzieciątka. 

Zgodziłem się, jednak zanim przystąpiliśmy do modlitwy poprosiłem o odpowiedź na dwa pytania które zawsze stawiam w kontekście uzdrowienia:

Przebaczenie – z kim w twoim życiu to słowo ci się kojarzy? Podała imię jakiejś kobiety. Musisz jej przebaczyć w Imieniu Jezusa Chrystusa.

Czy jesteś w stanie łaski? Odpowiedziała: Nie. 

W takim razie trzeba najpierw przebaczyć, a następnie się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą, dopiero po tym będziemy się modlić o uzdrowienie.

Zaproponowałem modlitwę o ochronę dla dziecka i żeby się dobrze wyspowiadała. Oraz poleciłem jej, aby zadzwoniła jak będzie po spowiedzi i komunii świętej. 

Zanim jednak jej pobłogosławiłem, powiedziałem jej słowo – ufam że było to słowo prorocze, ponieważ wewnętrznie rozeznałem że trzeba to powiedzieć: Jeśli jesteś w grzechu ciężkim, to nosisz w sobie śmierć, jesteś trupem i ta śmierć zagraża twojemu dzidziusiowi. Kiedy przyjmujesz sakramenty – Jezusa w Komunii – przyjmujesz życie. Bo Jezus powiedział “Ja jestem Zmartwychwstaniem i życiem, kto wierzy we mnie choćby i umarł żyć będzie”. 

Pobłogosławiłem jej i temu dziecku, i się rozłączyliśmy.

Za dwa dni napisała mi, że jest po spowiedzi i komunii świętej, dlatego znów do Niej zadzwoniłem. 

A ona, płacząc, opowiada to, co się wydarzyło:

Proszę księdza dzisiaj powtórzyli mi badania, dzieciątko w ciągu dwóch dni podrosło o 100 g, a torbiel z łożyska zniknęła – sami lekarze nie potrafią tego wyjaśnić.

Zobaczcie, przez siedem miesięcy dziecko urosło 600 g, a w ciągu 2 dni podrosło o 100 g. Niesamowite przyspieszenie. „Ciało moje jest prawdziwym pokarmem, a Krew moja jest prawdziwym napojem”. Kto przyjmuje Jezusa, przyjmuje życie!

Chłopczyk urodził się i po dwóch tygodniach zmarł. Zdążyli Go ochrzcić. I ta kobieta zadzwoniła jeszcze raz, aby mnie poinformować, że chłopczyk zmarł. Kiedy rozmawiałem z tą kobietą nie rozpaczała, ale dziękowała Bogu za to, że pokazał jej, że była trupem, ponieważ przez cały okres ciąży chodziła w grzechu, a kiedy się dowiedziała że będzie chłopczyk, to poszła do wróżki, aby ta “zaczarowała”, żeby była dziewczynka. Jak sobie to na spokojnie przeanalizowała, to okazało się, że dokładnie w tym miesiącu, dokładnie wtedy, dziecko przestało rosnąć. Dopiero po przebaczeniu, spowiedzi i Komunii Świętej dziecko na nowo zaczęło rosnąć i torbiel z łożyska zniknęła.

Ta sytuacja odmieniła całą rodzinę, bowiem ukazała im wartość i moc Sakramentów Świętych, zwłaszcza Eucharystii, oraz zdemaskowała kłamstwo, które ukrywa się za niechrześcijańskimi praktykami, będącymi nieposłuszeństwem wobec pierwszego Przykazania Bożego.